18. veebruar 2021

Katseteks registreerumine toimub:

10. klassid 22. veebruar – 2. aprill 2021

5. klass 22. veebruar – 9. aprill 2021

5. klassi katsetele registreerumine

10. klassi katsetele registreerumine

10. klassi astujatel tuleb esitada väljavõte oma 9. klassi hinnetest,
saates need meiliga aadressile sekretar@sytevaka.ee.

Loe rohkem
04. märts 2021

Gümnaasiumiastme matemaatikaolümpiaadi Pärnu linna piirkonnavooru võitis 10. klasside arvestuses Kaisa Talts, kolmandat kohta jagas Emma Liisa Lõhmus, 11. klasside arvestuses saavutas Erik Kippus teise koha, 12. klasside arvestuse tuli teiseks Jevgeni Lazarski ning kolmandaks Ave-Triin Gurjanov. Meie matemaatikaõpetajad on Margit Roomet, Kaja Orav ning Piret Rõigas!

Loe rohkem
Sisseastumiskatsetele registreerumine
18. veebruar 2021

Katseteks registreerumine toimub:

10. klassid 22. veebruar – 2. aprill 2021

5. klass 22. veebruar – 9. aprill 2021

5. klassi katsetele registreerumine

10. klassi katsetele registreerumine

10. klassi astujatel tuleb esitada väljavõte oma 9. klassi hinnetest,
saates need meiliga aadressile sekretar@sytevaka.ee.

Loe rohkem
Geograafiaolümpiaad
19. veebruar 2021
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus 7. klasside arvestuses I koht Heleri Vahemäe ja III koht Daniel Knjazevitš; 8. klasside arvestuses I koht  Kar-Erik Volberg ja III koht Andreas Simson; 10. klasside arvestuses III koht Triine Kose; 11. klasside arvestuses II koht Siim Suiste; 12. klasside arvestuses II koht Rasmus Ihermann. Õpetajad Elbe Metsatalu, Malve Marjak ja Ene Kõo. 
 
 
Loe rohkem
Kantselei lahtiolekuajad
17. veebruar 2021

Kantselei on 22. veebruaril - 5. märtsil avatud kell 9.00-13.00.

Loe rohkem
Tublid olümpiaaditulemused
09. veebruar 2021
Matemaatikaolümpiaad:
9. klass, 1. koht Arp Harald Tamm, 2.-3. koht Ruben Harald Vallau;
8. klass, 2. koht Karl-Erik Volberg.
Õpetajad: Margit Roomet, Kaja Orav.
Emakeeleolümpiaad:
7. klass, 1. koht Märten Mägi;
8. klass, 2. koht Karl-Erik Volberg;
10. klass, 1. koht Emma Liisa Lõhmus, 3. koht Kaisa Talts;
11. klass, 2. koht Robyn Paulberg;
12. klass, 1. koht Lisett Soomäe, 2. koht Mirjam Einaste.
Õpetajad: Kalle Viik, Kait Vesik, Maia Bubnov.
Bioloogiaolümpiaad:
10. klass, 2. koht Lisanna Jepiselg;
11. klass, 2. koht Laura Kaaviste.
Õpetaja: Allan Lorents.
Inglise keele olümpiaad:
10. klass, 2. koht Kristin Laanemets;
11. klass, 2. koht Siim Suiste;
Õpetajad: Kersti Pääro, Urmas Taul.
Kunstiolümpiaad:
1. koht Kirke Kirt, 2. koht Mirell Lank.
Õpetaja: Ave Ojaberg.
Bioloogiaolümpiaad:
6. klass, 1. koht Annabel Jürimaa, 3. koht Mia Marie Järve;
8. klass, 1. koht Karl-Erik Volberg;
9. klass, 1. koht Mirell Lank, 2. koht Johanna Aava.
Õpetaja: Katrin Lekk
Keemiaolümpiaad:
8. klass, 1. koht Jaan Raudsepp;
9. klass, 1. koht Arp Harald Tamm;
10. klass, 1. koht Kaisa Talts, 2. koht Emma Liisa Lõhmus;
11. klass, 2. koht Erik Kippus, 3. koht Laura Kaaviste
12. klass, 1. koht Jevgeni Lazarski.
Õpetajad: Evelin Laanemets ja Erkki Tempel
Vaata kõiki uudiseid