Stipendiumid

Vilistlaste stipendium

Vilistlased valivad gümnaasiumisse edukalt katsed sooritanud noorte seast stipendiaadi, kelle eest tasutakse õppemaks kõigil kolmel gümnaasiumiaastal. Vilistlased soovivad stipendiumiga toetada eelkõige majanduslikult keerulisemas olukorras õpilasi. Stipendiumi taotlemiseks tuleb õpilasel kirjutada vabas vormis motivatsioonikiri ja saata see meiliaadressile stipendium[ät]sytevaka.ee hiljemalt sisseastumiskatsetele järgneval pühapäeval. Motivatsioonikiri peaks andma ülevaate taotleja varasematest saavutustest ning selgitama majanduslikke põhjendusi stipendiumi taotlemiseks.  Motivatsioonikirjas tuleb ära märkida ka õpilase praeguse klassijuhataja nimi ja telefoninumber, sest temaga võetakse vajadusel ühendust andmete täpsustamiseks. Lisainfot on võimalik küsida samalt meiliaadressilt (stipendium[ät]sytevaka.ee).

 

Stipendium sisseastumiskatsete parimale

Sisseastumiskatsete edukaimale sooritajale omistatakse MTÜ Sütevaka Gümnaasiumi Toetajate Ühenduse stipendium, mis katab tema kolme gümnaasiumiaasta õppemaksukulud.

 

Põhikoolide stipendiaat

Pärnu linna põhikoolide juhtkondadel on õigus esitada üks oma kooli üheksanda klassi õpilastest MTÜ Sütevaka Gümnaasiumi Toetajate Ühenduse stipendiumi kandidaadiks. Stipendiumi taotlemiseks on vajalik esitada avaldus, õpilase iseloomustus ja ülevaade õppeedukusest. Stipendiumiga kompenseeritakse stipendiaatide õppemaksukulud.