Töötajad

Nimi Aine/amet E-post
Jaana Junson kehaline kasvatus jaanajunson[ät]gmail.com
Kristel Kallau kunstiajalugu kristel[ät]sytevaka.ee
Kalev Kalden remonditööline kalevkalden[ät]gmail.com
Eevi Kangur koristaja  
Kadri Killing globaliseeruv maailm kadri.killing[ät]gmail.com
Gerly Kirejev sekretär sekretar[ät]sytevaka.ee
Rauno Kirschbaum  kehaline kasvatus kirschbaum[ät]hot.ee
Raido Koppel  füüsika raido[ät]sytevaka.ee
Tiina Kruusmaa inglise keel tiinakruusmaa[ät]gmail.com
Grete Kukk geograafia kukkgrete[ät]gmail.com
Eva Kuningas kehaline kasvatus kuningaseva[ät]hotmail.com
Ene Kõo õppealajuhataja, geograafia ene[ät]sytevaka.ee
Kadri Kõrre hispaania keel kadrikorre[ät]hotmail.com
Ene Kübarsepp saksa keel enekybarsepp[ät]sytevaka.ee
Elma Künnapas emakeel, kirjandus elma[ät]sytevaka.ee
Andres Laanemets direktor, kehaline kasvatus andres[ät]sytevaka.ee
Evelin Laanemets keemia evelin[ät]sytevaka.ee
Svetlana Laidma raamatupidaja sveta[ät]sytevaka.ee
Peeter Laos tööõpetus peeter1laos[ät]gmail.com
Gerli Laur  ladina keel gerli[ät]sytevaka.ee
Katrin Lekk  bioloogia, inimeseõpetus katrin[ät]sytevaka.ee
Allan Lorents bioloogia allan[ät]sytevaka.ee
Aire Luhaoja muusikaõpetus aireluhaoja[ät]gmail.com
Anna Lüter prantsuse keel anna[ät]sytevaka.ee
Valter Maatee psühholoogia valter[ät]sytevaka.ee
Ester Markson majandusjuhataja ester[ät]sytevaka.ee
Kaili Miil eesti keel kailimiil[ät]gmail.com
Oliver Oberg veebidisain oliver[ät]2ood.com
Ave Ojaberg kunstiõpetus, käsitöö ave[ät]sytevaka.ee
Kristel Olop koristaja  
Kaja Orav matemaatika kaja[ät]sytevaka.ee
Epp Pavelts ajalugu, kodanikuõpetus epp[ät]sytevaka.ee
Ineta Puidet inglise keel (lapsehoolduspuhkusel)  ineta[ät]sytevaka.ee
Katre Puidet  inglise keel, prantsuse keel katre[ät]sytevaka.ee
Zenta Pärg vene keel zenta[ät]sytevaka.ee
Kersti Pääro inglise keel kersti[ät]sytevaka.ee
Žanna Põldsam vene keel zanna[ät]sytevaka.ee
Margit Roomet matemaatika margit[ät]sytevaka.ee
Kristo Rossman majandus- ja ettevõtlusõpe  
Siim Ruul ajalugu siim[ät]sytevaka.ee
Piret Rõigas matemaatika piret[ät]sytevaka.ee
Eve Salla eesti keel ja kirjandus /raamatukoguhoidja eallas19[ät]gmail.com
Epp Suigusaar saksa keel eppsuigusaar[ät]sytevaka.ee
Heidi Taal huvijuht heidi[ät]sytevaka.ee
Piret Tali meedia piret.tali[ät]presshouse.ee
Risto Tamm usundilugu risto[ät]sv.ee
Joosep Tammo filosoofia ajalugu joosep.safnat[ät]gmail.com
Urmas Taul inglise keel urmas[ät]sytevaka.ee
Age Tomson politoloogia age.tomson[ät]gmail.com
Hedi-Liis Toome teatrilugu hediliis[ät]gmail.com
Aleksander Tsuiman õigusteaduse alused aleksander.tsuiman[ät]gmail.com
Väino Tuisk informaatika vaino[ät]sytevaka.ee
Toivo Vaher kojamees  
Roman Vaik kehaline kasvatus romanvaik[ät]hot.ee
Argo Valdmaa filmiring argo[ät]sytevaka.ee
Ülle Vares keemia ylle[ät]sytevaka.ee
Ilona Veike sotsiaaltöö sihtgrupid ilona.veike[ät]gmail.com
Kalle Viik eesti keel, kirjandus kalle[ät]sytevaka.ee