15. jaanuar 2018

11.-12. jaanuaril toimusid Soomes Riihimäel Soome VEX IQ robotite meistrivõistlused. võistlusülesandeks oli sel aastal Ringmaster st võistkondadel tuli robotite abil paigutada rõngaid kindlatesse kohtadesse. Lisaks toimus samas ka Soome-Eesti Friendship Challenge. Eestist osales selles 8 võistkonda. Võitjaks tuli võistkond SYTEVEX Sütevakast (Gregor Amon ja Ruben Vallau), kolmanda koha sai võistkond Cherries ( Lily-Marleen Saks ja Laura Rahnel) samuti Sütevakast. Tublide robootikute juhendajad on Hanno Saks ja Kaja Tammetalu (Pärnu Mai Kool). Kokku tegelevad VEX IQ robootikaga Pärnus 6 meeskonda. Kevadel ootavad ees võistlused Tamperes, Soomes (Innokas 2018).

Edu rahvusvahelistel inglise keele eksamitel
09. jaanuar 2018

Tänase seisuga on 44 Sütevaka abiturienti saanud kõrget C-taset kinnitava tunnistuse rahvusvahelistelt inglise keele eksamitelt CAE ja TOEFL! Seega kahel kolmandikul abiturientidest enam kevadel inglise keele riigieksamit sooritada ei ole vaja, riigieksamil on nõutav vaid B-tase ehk aste madalam keeleoskus. Abiturientide inglise keele õpetajad on Tiina Kruusmaa, Kersti Pääro ja Urmas Taul.

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses saavutasid Emma Liisa Lõhmus 1. koha ja Karmen Ollino 2. koha. 9. klassidest oli 2. kohal Rasmus Ihermann. 11. klassidest samuti 2. Hans Markus Kalmer. Lõpuklasside arvestuses saavutas Gertrud Luks 3. koha. Õpetajad Ene Kõo ja Grete Niinemäe.
Kaheksandike edu lahtisel füüsikavõistlusel

Elbe Reiter tuli lahtisel füüsikavõistlusel vabariigis 2. kohale, Elis Kägo oli 4., Johanna-Liisa Jürgens 5., Meriliis Lillemägi 7. ja Ellinor Sutt 9. Ühtlasi moodustasid Elbe, Elis ja Johanna-Liisa esikolmiku linna arvestuses. Õpilasi juhendas õpetaja Erkki Tempel.

Sütevaka tantsuvõistluse võitja on prima sotsiaal!
07. jaanuar 2018

Sütevaka 24. tantsuvõistluse Grand Prix ja publiku lemmiku tiitli võitis prima sotsiaal tantsuga “Ohtlik lend”! Parimaks tantsijaks valiti Mia Orm 6. klassist. Gümnaasiumi arvestuses tuli esikohale secundade ühistants “Arhee”, teisele kohale tertia humanitaari “Eikunagimaa”ja kolmandale kohale prima humanitaari “ä.Ä.ä.Metsamees”. Põhikooli arvestuses sai esikoha 6. klass tantsuga “Taaskohtumine”, teise koha võitis 5. klasside tants “Meie küla pidu” ja kolmandale kohale tuli 8.b klass tantsuga “Istutame mõtteid”. Palju, palju õnne kõigile!

Prima sotsiaal Sütevaka tantsuvõistlusel 2018.